top of page
  • יניב-מנהל השיווק שלך

אז למה לי בלוגדוזר עכשיו

עודכן: 27 באוק׳ 2020

אם שאלתם מה זה בלוג? נציין שבלוג הוא אחד ממאפייניה של תרבות האינטרנט. יש המפרשים אותו כסוג של יומן אישי. אך עבורי הוא כלי לשווק בגדול עם תקציב קטן.


כיום שולטת מגמת כתיבת בלוגים באלפי קטגוריות ונושאים של אנשי עסקים, ספורטאים, בלוגים של פוליטיקאים ידועי שם, יוצרים ואנשי אקדמיה המשמשים פלטפורמה לפרסום מאמרי דעה וביקורת. צפו בסרטון שבהמשך שמסביר מה זה בלוג?

ערך מוסף


​בסיס השימוש בבלוג כתוכן שיווקי הוא הענקת ערך מוסף לקורא. היתרון לכתיבת תוכן שיווקי להבדיל מפרסומות שאנו מנסים להתחמק ולהתעלם בכל דרך. בכך שהקורא יעדיף צריכת תוכן איכותי, מקורי ויצירתי. ואף ישקיע לא מעט זמן בקריאה והתייחסות לאותו תוכן. לכן זהו כלי מומלץ לשיווק באינטרנט עבור עסקים קטנים כגדולים. קל יותר לשווק דרך פלטפורמות אלה תכנים שונים אשר ייעודם הוא פרסומי ולהפיץ אותם בקרב קהל יעד רלוונטי. אך זהו תהליך ארוך טווח שדורש הרבה מאוד זמן וסבלנות בכתיבת תוכן רלוונטי, עדכני, מקורי וכמובן מעניין לקורא.


זיהוי הזדמנויות


מידי יום החיים מציבים בפנינו אתגרים ומכשולים חדשים המחייבים אותנו להתמודד עם מצבים משתנים בשיווק וקידום העסק והרעיון שלנו. אנו עסוקים במטלות היומיומיות המקשות עלינו לזהות בזמן את הבעיות בעסק. אולי צורך בתוכנית הבראה לעסק או תוכנית עסקית מומלצת שלעתים גם אין את הכלים לפתור אותה. מי ומה שהיה רלוונטי היום, בספק אם ימשיך להיות רלוונטי מחר. מקצועות ומשרות רבות יימחקו. הנסיבות מחייבות ראייה לטווח ארוך ומחשבה יצירתית תוך שמירה על ראש פתוח , יזמות ופיתוח עסקי כדי לזהות הזדמנויות שהתקופה מזמנת לנו ועל כך אני כותב בבלוג במגוון מאמרים.


מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואטסאפ - יחד עסקים מנצחים את הקורונה.


ארגז הכלים שלי


שמי יניב משה ובבלוגדוזר שלי אאפשר הצצה לארגז הכלים שרכשתי במהלך 25 שנה בתפקידי שיווק ומכירות ופיתוח עסקי מול מיטב החברות במשק, על מנת לתת ערך מוסף לקורא ולשתף אתכם במגוון של התנסויות אישיות, כישלונות והצלחות לאורך השנים.

בעזרת כתבות ערך מהעולם העסקי המטרה היא לשבור את החומות שאנו בונים בעצמנו ולחשוב מחוץ לקופסה באמצעות שיווק וקידום עסקים. יזמות ופיתוח עסקי, יצירתיות וחשיבה פורצת גבולות עם העסק או הרעיון שלכם.


למה בלוג דוזר?


ישנו משפט שמלווה אותי הרבה שנים והוכיח עצמו לא מעט פעמים:

"השיווק הוא הבולדוזר של המכירות".

לכן שילבתי את הבלוג – עם הבולדוזר ונולד ה "בלוגדוזר".שיווק ומכירות


הגדרת המונח שיווק מתאר פעילות, אשר מקדמת מכירה של מוצר. המתבטאת דרך פרסום, יחסי ציבור וקידום מכירות, אשר בעקיפין מקדמים את קניית הלקוחות. הגבולות בין שיווק למכירה לא תמיד ידועים לכן עלינו להסתכל בצורה רחבה כיצד התפקידים מסתנכרנים עם שאר חלקי העסק ומביאים לצמיחתו. לכן אשלב בבלוג לא מעט כתבות גם מעולם המכירות.

השיווק הדיגיטלי עקף משמעותית את השיווק שהכרנו בעבר, כפי שניתן לצפות בסרטון הקצר הזהאנשי השיווק


תפקיד אנשי השיווק בעסק הוא לקבוע את המדיניות, להגדיר את המוצר או השרות עבור שווקי המכירה, לבנות תכנית עסקית שיווקית, שתכלול בתוכה את המותג והאסטרטגיה על סמך תאוריות ומודלים שיווקיים. לעומת זאת, אנשי המכירות חיים את השטח מול הלקוח ועליהם ליישם את תכנית השיווק והמדיניות שהתווה מנהל השיווק.

מטרת הבלוג
מטרת הבלוג הנה להעניק לקורא ערך מעשי מעולם העסקים. להעשיר את הידע שלכם בכתבות עם תמורה והסתכלות מזווית קצת אחרת, פחות מאיימת, למה שקורה בעסקים סביבכם. בעזרת כתיבה שברורה לכולם.

תוצאות

הבלוגדוזר יעיר בכם תובנות חדשות שיהוו לחלקכם מפתח לצמיחה שלכם ושל העסק שלכם או הרעיון והמיזם שאתם מקימים. עם מעט מודעות עצמית והרבה חשיבה חיובית אתם רצים במסלול הנכון להשיג תוצאות טובות יותר. בעזרת כותבים מגוונים מתחומים שונים, לאו דווקא מעולם השיווק והמכירות, אני מזמין אתכם לרוץ איתי למרחקים ארוכים ולהתגבר על מכשולים.

המטרה האישית שלי היא ללמוד מכם, לכן אשמח אם תשתפו אותי בסיפורים שלכם, בהצלחות ובכשלונות. כמשפטו של אלברט איינשטיין:

"אל תחתרו להצלחה, שאפו להיות בעלי ערך"

אז קדימה, שתפו את הכתבה ועשו לייק לדף הפייסבוק כי עכשיו הזמן להניע את הבולדוזר העסקי שבכם. הרי אתם לא רוצים להפוך לעסק חולה...

יניב משה M.A – שיווק וקידום עסקים

050-2570461

62 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
blogdozer16.png
bottom of page